KONST / Litografier / Färglitografi 13656291
nr 1365 6291
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 379/750, skärgårdsmotiv. Motivet: 44x33cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:35:15
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr